Alışveriş Sepetim
32,84
35,1096

Kadıoğlu KCP80 Kaldırım ve Kilit Taşı Otu Temizleme Biçme Makinesi Traktör Modeli

Kadıoğlu Kaldırım ve Kilit Taşı Otu Temizleme Makinesi kaldırım kenarlarında biriken yoğun toz birikintilerini, taş parçalarını ya da otları zeminden sökerek süpürmek için tasarlanmıştır. Traktörle çalışması sayesinde büyük yol süpürme makinesinin ulaşamadığı alanlara girer, güçlü fırçaları sayesinde etkili temizlik sağlar. Kullanımı ve bakımı oldukça kolaydır.

 

Yol kenarlarında, kaldırım aralarında ve kenarlarında biriken toz, ot tohumları için yaşama alanı oluşturur ve zamanla otlanmaya sebep olur. Bu yabani otlar görsel kirliliğin yanında rüzgarla yer değiştiren poşetler, pet şişeler ve çeşitli çöplerin tutunmasına sebep olur. Otların ve toz birikintilerinin temizliği insan gücüyle oldukça yavaş ve maliyetli olmaktadır. Kadıoğlu KCP80 bu sorunun çözümü için tasarlanmış güçlü bir süpürge ve ot yolma makinedir. Dünya genelinde tüm belediyelerde benzer makine ve ekipmanlar yaygın olarak kullanılmaktadır.

 

Öne Çıkan Özellikler:

Kolay Montaj: Traktör 3 askı koluna bağlanarak hızlıca çalışmaya hazır hale getirilebilir. Fonksiyonel taşıma ayağı sayesinde tek kişi bağlama ve sökme işlemini gerçekleştirebilir.

Dayanıklı Hidromotor ve Hidrolik Kumanda Kolu: Piston ve çalışma hareketi tek kumanda kolundan kolayca yönetilir.

Yükseklik Ayarlı Tekerlekler: Zemine fırçanın yapacağı baskı yükseklik ayarlı tekerlek ile sınırlandırılmıştır. Böylelikle fırçanın çalışma ömrü ve iş konforu arttırılmıştır.

Sağlam ve Kolay Değiştirilebilir EKONOMİK Fırçalar: Makine fırçası yüksek kaliteli çelik malzemelerle oluşturulmuştur. Yıpranma süresi oldukça uzun olan fırçası yıprandığı durumda ise değiştirmek oldukça kolay ve ekonomiktir. Sürdürülebilir çalışmayı sağlamak için fırça fiyatlarını ekonomik olarak sunuyoruz.

Etkili Temizleme Gücü: Traktörlerin geneli güçlü hidrolik pompalara sahiptir. Bu güç sağlam ve güçlü çelik fırçalarla birlikte kaldırıma uygulandığında oldukça başarılı temizlik sağlar.

Teknik Detaylar

Marka Kadıoğlu

Model Kadıoğlu KCP80

Menşei Türkiye

Enerji Traktör Hidroliği

Traktör Güç İhtiyacı Min 30 hp

Hidrolik İhtiyaç Çift Hidrolik Çıkış

Diğer Özellikler
Stok KoduKCP80
MarkaKadıoğlu
Stok DurumuŞu an stokta bulunmuyor, ancak yeniden stok durumu için bilgi alabilirsiniz.
Garanti (Yıl)2
KCP80

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.