Alışveriş Sepetim
33,12
36,028

Husqvarna 592XP X-TOUGH LIGHT Motorlu Testere 7,6HP

En kısa sürede stoklara girecektir.
Yeni 90cc benzinli motorlu testere serimizin gücünü deneyimleyin! Husqvarna 592 XP®, ağır hizmet performansı, güvenilir çalışma ve dengeli manevra kabiliyetinde en iyisini talep eden profesyonel ormancılık ve ağaç bakımı çalışanları için geliştirilmiştir. AutoTune 3.0 özelliğine sahip bu motorlu testere kolayca başlar ve her koşulda en iyi şekilde çalışır. X-Cut C85/C83 zincirleriyle birleştirilmiş güçlü X-Torq motor, sınıfının en iyisi kesme kapasitesi ve güç/ağırlık oranı sunar. 20? ila 36? arasında mevcut olan X-Tough? veya X-Tough? Light bar ile donatılmıştır.

Husqvarna 592 XP® size sınıfının en iyisi kesme kapasitesi sağlar.
Kesme kapasitesi, son derece güçlü X-Torq® motoru ile son derece keskin C85 veya C83 X-CUT? zincirinin kombinasyonuyla elde edilir ve ortaya çıkan güç, daha iyi ve hızlı bir kesme deneyimi sağlar.(Aynı yer değiştirme sınıfındaki en yakın rakip STIHL MS 661 C-M ile karşılaştırıldığında)

Daha verimli ? sınıfının en iyisi güç-ağırlık oranı Aynı motor hacmi sınıfındaki Stihl MS 661 C-M ve Stihl MS 661 MAGNUM rakip modellerle karşılaştırıldığında, yeni 592 XP® düşük ağırlık ve yüksek güç çıkış seviyeleri açısından benzersiz bir birleşim sunarak daha verimli bir deneyim sağlar. Testereler için optimize edilmiş denge, optimize edilmiş ağırlık merkezi ve X-Tough? Hafif kılavuzların bir sonucudur ve daha kolay manevra kabiliyeti ve daha verimli bir çalışma sağlar.

Daha güvenilir ? hayati güvenilirlik ve kolay çalıştırma Husqvarna 592 XP® motorlu testereyi daha güvenilir hale getiren ve daha kolay çalıştırma sağlayan yeni çalıştırma teknolojisine sahiptir. AutoTune 3.0 sayesinde, motor ayarları her koşulda maksimum performans için sürekli optimize edilir ve karşı karşıya olduğunuz güçlük ne olursa olsun yola devam etmeniz sağlanır. Çalıştırma prosedürü basitleştirilmiştir ve koşullar veya motorun sıcaklığı ne olursa olsun sadece tek bir çalıştırma prosedürü gerekir, bu da güvenilirliği daha da artırır. Buna ek olarak, kauçuk contalı ağır hizmet tipi hava filtresi ve 36 inçe kadar çubukların sığabildiği sağlam bir krank kutusu ile donatılmıştır.
Diğer Özellikler
Stok KoduH970493124
MarkaHusqvarna
Stok DurumuŞu an stokta bulunmuyor, ancak yeniden stok durumu için bilgi alabilirsiniz.
Garanti (Yıl)2

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.