Alışveriş Sepetim
33,12
36,028

Fenglin 80L-SSHP Balonlu 80 Litre Meyve Pres Makinesi

Malzeme :Paslanmaz çelik

Sınıf: SUS304

Kullanım alanı: Elma, armut, ayva püresi üzüm ve diğer meyveler

Modeli 80L-SSHP 

Kapasite:80 Litre (10.5 galon) 

Net ağırlık:40 kg 

Brüt ağırlık: 42 kg

Paket boyutu:840mm * 730mm * 1080mm

 

Daha önce hiç bu kadar hızlı ve kolay bir şekilde bu kadar iyi meyve suyu sıkmamıştınız: Sadece  üzüm veya meyveyi öğütün ve hidrolik prese doldurun, musluğu açın ve gelen musluk suyunun basıncının öğütülmüş malzemeyi içeriden dışarıya nasıl sıkıştırdığını izleyin. Hidrolik pres petek bal, domates, püre haline getirilmiş her türlü meyve ve sebze için kullanılabilir. Yüksek meyve suyu verimi ,vitaminlerin bozulmadan korunması sayesinde; meyve suyunun harika taze bir aroması vardır. Uygulanan yüksek basınç nedeniyle , pres kafesi sadece kısmen dolu olsa bile olağanüstü yüksek bir meyve suyu verimi elde edersiniz .

 

Her şey Su\\\\'yun Gücüyle

 

Basit tahrik mekanizması : normal evsel su borusuna bir bahçe hortumu bağlayın ve musluğunu açın. Musluk suyu, pres içindeki kauçuk diyaframı genişletir ve öğütülmüş meyveyi ağ kafesine doğru bastırır. Basınç ve baskı süresi, musluğu az ya da çok açarak düzenlenebilir.

 

Büyük Kapasite: 80 Litre, büyük hidro pres diğer meyve sıkacaklarına kıyasla daha yüksek meyve suyu verimine sahiptir, elma, üzüm ve zeytin gibi büyük sert meyve ve sebzeleri ezmek için uygun ve pratiktir, size aynı anda tadını çıkarmanız için yeterli taze meyve suyu ve şarap sağlar.

Yüksek Kaliteli Malzeme: Su ile çalışan pres, Gıda Sınıfı Paslanmaz Çelikten yapılmıştır, pas ve korozyona karşı dayanıklıdır, yıkanması kolaydır ve kullanımdan sonra temizlenebilir. Üç sabit çelik ayakla, meyve hidro presi dayanıklı ve mutfağa, bahçeye veya garaja yerleştirilmek için güvenlidir, her gün biraz şarap ve meyve suyunun tadını çıkarın

Elektriksiz: Hidrolik katı meyve sıkacağı, doğal meyve suyu yapımı, şarap yapımı ve peynir yapımı için su kullanır. Enerji tasarrufu sağlar ve yerden tasarruf sağlar. Basınç aşılırsa, otomatik olarak serbest bırakılır, güvenli ve kullanımı kolaydır

Geniş Uygulama: Meyve ezici, sizin ve ailenizin evde en doğal ve taze meyve suyu ve şarabın tadını çıkarmasını sağlar. Ayrıca piknik, taze meyve suyu dükkanı, yemek servisi, otel ve şarap üretimi için mükemmeldir. Sorularınız varsa bizimle iletişime geçin, size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız

Balonlu presler, düzenli su basıncı ile çalışan hidrolik preslerdir. Elektrik veya fiziksel güç kullanmak gerekli değildir. Bu preslemede, rendelenmiş elma, üzüm, ravent, kırmızı kuş üzümü ve diğer birçok meyve, sebze ve meyvelerden meyve suyu sıkmak için uygundur. 

2-3 bar (diğer birimlerde 2-3 kg / cm 2 veya 2-3 atm) presleme için gerekli olan basınç, her dolgunluğu biriminde genellikle mevcuttur. Presin içindeki maksimum basınç 3 bar\\\\'dır ve aşıldığında, aşırı basınç valf içinden serbest bırakılır. Yüksek basınç kapasitesi sayesinde, balonlu presler olağanüstü yüksek meyve suyu verimi sağlayabilir. 

Basıncı kullanmak için, pompa hortumunu suya bağlayın ve su musluğunu açın. Prese gelen su, presin içindeki doğal kauçuk zarını uzatır ve önceden kıyılmış meyveyi suyunu çeken ağ sepetine doğru iter. Basınç ve basma hızı, su musluğunu az veya çok açık konuma getirerek ayarlanabilir.

Diğer Özellikler
Stok Kodu80L-SSHP
MarkaFenglin
Stok DurumuŞu an stokta bulunmuyor, ancak yeniden stok durumu için bilgi alabilirsiniz.
Garanti (Yıl)2

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.