Alışveriş Sepetim
32,2894
34,8734

Atrax V4 Pro Teleskopik Zeytin Silkme Makinesi (240cm)

750 W gücüyle sınıfının en hafif silkeleme makinası. Sadece 1.99 kg. Sağlamlaştırılmış karbon malzemeden üretilmiş silkeleme taraklarıyla zeytin bahçenizde problemsiz ve seri hasat yaparsınız. Çelik dişlilerle imal edilmiş mekanizma sayesinde uzun ömürlü kullanım amaçlanmıştır.

 

Genel Özellikler

12 V aküyle çalışır; traktör, otomobil veya motosiklet aküsüyle çalıştırılabilir. Tasarımı enerji ihtiyacını minimum seviyede tutacak şekilde yapılmıştır.

Zeytin hasat kafasının ağırlığı 1.3 kg, komple ağırlığı ise 1,8 mt uzunluk için sadece 1,99 kg dır. Toplam ağırlık bakımından en hafif zeytin hasat makinaları arasındadır.

Teleskopiktir, 180cm-240cm arası boyu vardır.

(750W gücünde çalışan dünya'nın en hafif zeytin hasat makinasıdır.)

Hız ayarı kademeli olmayıp istenilen devirde çalışma olanağı sayesinde zeytin baskınlığı, dal yapısına göre farklı hızlarda çalıştırılabilir. 

İsteğe göre dakikada 400-1200 devirle çalışabilir.

Olası kablo kırılmalarının önüne geçmek adına kablosu kumanda kısmından dışarı verilmiştir.

Kullanıcıya hissettirdiği titreşim en düşük seviyededir.

Paketinden standart olarak çıkan 14 metrelik elektrik kablosu ile akünün sürekli yanınızda durması ve sürekli gezdirmeniz gerekmez.

Saatte 130-200 kg zeytini toplama silkeleme kapasitesi vardır. (Tarakların performansı zeytin ağacındaki hasat edilecek zeytin baskınlığına göre değişebilir.)

 

Diğer Özellikler
Stok Koduhm202t2
MarkaAtrax
Stok DurumuŞu an stokta bulunmuyor, ancak yeniden stok durumu için bilgi alabilirsiniz.
Garanti (Yıl)2

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.