Alışveriş Sepetim
33,12
36,028

Altivs Profesyonel Su Altı Scooter Kırmızı (16km/h 40metre)

 

TEKNİK ÖZELLİKLER

MAKS GÜÇ
370K

EN YÜKSEK HIZ
16km/s

DOLUM SÜRESİ
Tam şarj için 3 saat (hızlı şarj cihazıyla 1,5 saat)

ÇALIŞMA SÜRESİ
1 saat

AĞIRLIK
18kg

DALIŞ DERİNLİĞİ
40m

GÜÇ MODLARI
4

DALIŞ IŞIĞI
2.000 lümen LED

TASARIM

ALTIVS, piyasadaki tüm lüks araçlara fiyatın çok altında ayak uyduracak şekilde tasarlanmıştır. Tasarım, hidrodinamik gövdesini güncel otomotiv ve teknecilik trendlerini temel alan zarif renk ve dokularla birleştirir ve yüksek görünürlük sağlar.

HİDRODİNAMİK
VERİM

ALTIVS, tümü yalnızca 18 kg ağırlıkta bir araya getirilmiş, 1 saate kadar çalışma süresi için sağlanan sektör lideri 370N itme gücüne izin veren %93 verimli bir tahrik sistemi ile tasarlanmıştır. Bu, su çıkışını polarize eden gizli kanallı bir pervane aracılığıyla elde edilir ve pil gücünün gürültü ve devridaim için herhangi bir enerji israfı olmadan doğrudan tahrike gitmesini sağlar.

TAK VE OYNA

ALTIVS üniteleri, satış sonrası hizmetleri parkta yürüyüş yapmak için tasarlanmıştır. Her bileşen, birkaç vida ve bir bağlantı teli sökülerek kolayca değiştirilebilir. Tek gereken bir tornavida ve bir çift el!


5.5’’ AKILLI EKRAN

Gezinme kolaylığı için, tüm rakiplerin en büyüğü olan 5,5 inç diyagonal yüksek çözünürlüklü bir TFT ekran kurduk. Ekran, çalışma süresi, hız seviyesi, pil yüzdesi gibi temel performans bilgilerini gösterecektir; yanı sıra size bir e-pusula ile rehberlik eder, böylece üsse dönüş yolunu asla kaybetmezsiniz. LCD, ünitenin tam teşhisini gerçekleştirecek, bir GPS çipi kullanarak sürüşleri kaydedecek ve SGO platformunu kullanarak tüm yolculukları ve ünite verilerini mobil cihazınıza yüklemeye izin verecek bir Android® donanımı tarafından desteklenmektedir. Bu özellikler, Altivs'i yalnızca bir scooter değil, seyahatiniz için akıllı bir yol arkadaşı yapar.

Diğer Özellikler
Stok KoduAltivsK
MarkaSu Altı Scooter
Stok DurumuŞu an stokta bulunmuyor, ancak yeniden stok durumu için bilgi alabilirsiniz.
Garanti (Yıl)2
8097800822549

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.