Alışveriş Sepetim
32,84
35,1096

Alpina AT8 102 HWA ST650 TWİN Çim Biçme Traktörü

Alpina AT8 102 HWA ST650 TWİN Çim Biçme Traktörü

Zorlu standartlara göre tasarlanmış ve üretilmiş yüksek özellikli bir makine olan Alpina AT8 102 HWA, geniş bir çim veya engebeli çim alanı tutan herkesin hayatını önemli ölçüde kolaylaştıracak! Geniş alan yetkinliği iki önemli faktöre bağlıdır: İlk olarak, her geçişte çok fazla zeminin kaplanmasını sağlayan 102 cm' geniş bir kesici platform vardır; ve ikinci olarak, zaman alan boşaltma molalarının sayısını ve sıklığını en aza indiren 300 litrelik oldukça geniş bir çim toplama sepetine sahip olacaksınız.
AT8 102, bir STIGA motoruyla donatılmıştır; OHV tasarımı ve V-Twin silindir konfigürasyonu sayesinde tork çıkışı, yakıt ekonomisi ve çalışma düzgünlüğü açısından üstün olan yüksek kapasiteli 635cc/10.6kW dört zamanlı hava soğutmalı motor.
Tam basınçlı yağlama, bileşen aşınmasını en aza indirmek ve motor ömrünü uzatmak için çalışır; STIGA'ın elektronik ateşleme sistemi, güvenilir çalıştırmadan emin olabileceğiniz anlamına gelir.
Torbalama, arkadan boşaltma veya kırpıntıları malçlama yapabilen üçü bir arada bir makine olan AT8 102 HWA, büyüme mevsimi boyunca değişen çim uzunluklarını yönetecekseniz gerekli olan çok yönlülüğü sunar*.
Karanlık koşullarda güvenli çim biçme ve çekme işlemlerini kolaylaştıran LED farlarla donatılmıştır; ve tüm önemli parametreler hakkında net bilgi sağlayan altı LED' bir gösterge panosu ekranına sahiptir.
Konfor için tasarlanan AT8 102 HWA, hayati önem taşıyan orta sırt desteği için özel olarak tasarlanmış bir koltuğa sahiptir ve ergonomik yumuşak kavramalı direksiyondan yararlanır.
Yedi kademeli kesme yüksekliği ayarı, hemen hemen her koşul için uygun bir bıçak konumu sağlar; saç derisini önleyen güverte tekerlekleri, yuvarlanan zeminde dönerken hoş olmayan çim izlerini önler.
Bu hidrostatik tahrikli bir makinedir, bu nedenle sonsuz değişken yer hızı kontrolünün ve mükemmel manevra kabiliyetinin keyfini çıkaracaksınız.
Diğer önemli özellikler arasında sağlam ön uç koruması sağlayan bir ön tampon yer alır; zahmetsiz bıçak bağlantısı için bir elektromanyetik PTO kavraması; ve üstün performans için motor hava girişini optimize eden yeni tasarlanmış kaput.

Güç 10,6 kW
Güç kaynağı Benzin
Pil kapasitesi 18 Ah
Motor Markası STIGA
motor modeli ST 650 Twin Powered by STIGA
Yer değiştirme 635 cm³
Motor dönüş hızı 2400 rpm
Batarya voltajı 12 V
boğulmak Manuel
Motor soğutma Hava
Yakıt deposu kapasitesi 7 litre
Maksimum çalışma alanı 6000 m2
Kurulum hizmeti servis tarafından verilir, ücret talep edilir.

Diğer Özellikler
Stok KoduAT8102HWAST650
MarkaAlpina
Stok DurumuŞu an stokta bulunmuyor, ancak yeniden stok durumu için bilgi alabilirsiniz.
Garanti (Yıl)2

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.