Alışveriş Sepetim
33,12
36,028

AL-KO Snowline 700 E Kar Küreme Makinesi

Fiyat:
64.850,40 TL
Havale / EFT:
62.775,19 TL
Kredi Kartı Tek Çekim:
63.553,39 TL
6.512,06 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
5
Sınırlı Sayıda Kargo Bedava

AL-KO Snowlıne 700 E Kar Küreme Makinesi
Kendinden tahrikli tekerlekli kar küreme makinesi, kova genişliği 70 cm, kova yüksekliği 54.5 cm, motor hacmi 375 cc ve 11 bg, 6 ileri ve 2 arka hız, elektrikli marş motoru 220 V, kar boşaltma yönü ve kar emisyon aralığı seçimi operatör panelinden tutamaklar, ısıtmalı tutamaklar, far, ağırlık 118 kg.

Kendi kendine işleyen kar küreme makinesi AL-KO SnowLine 700 E IIYerel alanın temizlenmesi, yolların temizlenmesi, erişim yollarının, depo veya ofis etrafındaki alanların temizlenmesi için uygundur. Hem orta hem de geniş alanları temizlemek için tasarlanmıştır. Kar küreyicisinin iki aşamalı kar fırlatma sistemi vardır: kovaya düşen kar ezilir ve dişli ile burgulanan kanatçıklara dişli bir burgu ile beslenir; İki kademenin, bir dişli burgu ve yüksek hızlı bir pervanenin varlığı, gevşemiş karların bile gevşemesini sağlar. Rotor mekanizmasının çalışması tekerlek tahrikini hiçbir şekilde etkilemez, böylece kar küreme makinesi ileri karı hareket ettirir, sürekli kar giderir.

 375 cc LONCIN benzinli , 11 beygir gücünde 4 zamanlı motor hava soğutmalı. Motor bir manuel marş motorundan ve elektrikli marş motorundan çalıştırıldı. Motor valfleri, yakıtın neredeyse hiç kalıntı bırakmadan yanmasına ve karbon birikintileri oluşmadan daha fazla güç üretmesine olanak veren üstten bir OHV'ye sahiptir. Sıfır altı sıcaklıklarda çalışır. Yaz motorlarından farklı olarak, özellikle kış koşullarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır: hava filtresi, artırılmış marş kablosu tutacağı (motoru eldivenle çalıştırabilmek için), ek koruyucu kapaklar yoktur (motor daha hızlı ısınır ve çalışma moduna geçer, soğuk havalarda daha stabil çalışır).
Kar küreyicinin kolay çalıştırılması,  220 Volt ağdan çalışan bir elektrikli yolvericinin varlığı ile sağlanır. Bu nedenle, marş motorunu kullanmak için sadece bir elektrik prizine bağlanmanız ve uygun düğmeye basmanız yeterlidir.
Mekanik tahrik: 6 ileri ve 2 geri ileri. Düşen kar miktarına bağlı olarak, şanzıman iş için en uygun hızı seçmenizi sağlar. Yönetim paneldeki kol tarafından gerçekleştirilir.
Kar fırlamasının yönü ve mesafesi  operatör panelindeki kollarla kontrol edilir. Olukları 190 derece döndürün. Ejeksiyon aralığı 15 metreye ulaşabilir.
İki aşamalı sistem. Kar gövdeye bir vida ile beslenir ve daha sonra çark tarafından oluktan dışarı çıkar.
Temel kayak kovası. Onların yardımı ile, kar ve zeminin çalışma yüksekliğini, çakıl, çim veya düz olmayan alanlara göre, yüzey ve mekanizmanın kendisi sağlam kalırken ayarlayabilirsiniz.
Otomatik bir diferansiyel  , kontrolü basitleştirir ve kar küreyicinin dönüşünü kolaylaştırır. Kendiliğinden kilitlenen diferansiyel sayesinde, tetiği çekmeniz veya tekerlek üzerindeki çatal pimi çekmeniz gerekmez, sadece kar üfleyiciyi istediğiniz yol boyunca yönlendirirsiniz ve şanzıman size yardımcı olur.
Derin sırt deseni olan kauçuk lastikler , zorlu hava koşullarında bile en iyi kros kabiliyeti ve yüksek manevra kabiliyeti sağlayan kış sivri uçlarına sahiptir.
Isıtmalı kollar. Özellikle uzun süreli çalışmalarda bu modelle çalışmayı daha rahat hale getirecekler.
Karanlıkta çalışmak için far. Artık sadece gündüz çalışmak için kendinizi sınırlandırmayacaksınız, kar küreme makinesi karanlıkta veya görüşün zayıf olduğu yerlerde kullanılabilir.
rahat çalışmaRahat çalışma : entegre ışık (700E / 760 TE) ile tam donanımlı kontrol paneli sayesinde tam yetkili kullanım. Tutma kolları ısıtılabilir
 
 
yetersiz tüketim Tüketim:  OHV teknolojisi ile güçlü motora sahiptir. Kar temizleme ve daha az yakıt tüketimi daha fazla güç ve üstün temizlik verimliliği
 
güvenli ilerlemeGüvenli ilerleme :büyük, desenli lastik veya kayışlar (760TE) ile mükemmel çekiş ve tutma kolları ile manevra kolay hatta en olumsuz koşullarda bile kolay kullanım.  6 ileri ve 2 geri vites ile kolay kontrol
 
 
kolay karKolay kar : kar türüne bağlı olarak, kar uzak dönebilen kanal ile 15 m'ye kadar atılır. Makine sürekli hareket halinde ve kar sürekli kaldırılıyor, böylece dört tekerlekten çekiş, bağımsız çalışma

Diğer Özellikler
Stok Kodu700E
MarkaAL-KO
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)2

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.